به اشتراک بگذارید

با گسترش کسب و کارمان، برای بهره‌گیری از ساختاری چابک و بهبود توسعه و به روزآوری زیر ساخت های شرکت، اقدام به
تخصصی سازی مراکز مسئولیت کرده ‌و گروه شرکت های اینتک را شکل داده‌ایم.

 

 


 

  اینتک سرور با بیش از 10 سال سابقه درخشان یکی از برترین سرویس دهندگان خدمات میزبانی وب در ایران است. در این برهه زمانی بسیاری از ارکانها و سازمان های معتبر کشور از  خدمات اینتک سرور بهره می برند.
  هاست ویندوز و هاست لینوکس, سرور اختصاصی و سرور مجازی ویندوز و لینوکس, ثبت دامنه  برخی از خدمات ایران سرور هستند.

 


 

  خدمات مشاوره رابین با سازماندهی کار گروه های مختلف تخصصی، بکار گیری نیروهای جوان و متخصص و همکاری با وکلای پایه یک دادگستری، قضات بارنشسته، کارشناسان حسابداری و امور مالیاتی و ممیزهای بازنشسته دارائی، کارشناسان امور تبلیغاتی، مهندسین کامپیوتر و کوشیده است تا بتواند کلیه نیازهای ثبتی و حقوقی افراد حقیقی و حقوقی را برطرف نماید.

 

 


  

 اتوماسیون جامع فرودگاهی اوج (به عنوان یکی از قدرتمندترین بسترهای نرم افزاری تولید شده در زمینه تولید، توسعه و پیاده سازی انواع سامانه های نرم افزاری، اطلاع رسانی و خدمات رسانی مبتنی بر وب ) طراحی تولید و پیاده سازی شده است، میباشد و به عنوان اولین نرم افزار ایرانی در زمینه سامانه ها و نرم افزار های صنعت هوانوردی (Aeronautical) و یکی از قدرتمندترین برنامه های تولید شده این حوزه و مبتنی بر وب شناخته می شود .

 

 

    


 بهترین ارائه دهنده های خدمات پیامکی در کشور و یکی از قدرتمندترین برنامه های تولید شده این حوزه و مبتنی بر وب میباشد و هم اکنون طیف گسترده ای از مشتریان خصوصی و دولتی از خدمات و محصولات ما استفاده می نمایند.

 

 

 

 


 بیامُد آخرین اخبار و مقالات شامل مد، زیبایی، تغذیه، تناسب اندام و آموزشی را در اختیار شما میگذارد.
 

 

 

 

نظرات:

loader
توسعه فناوری اطلاعات اینتک
اینتک در شبکه های اجتماعی
توسعه فناوری اطلاعات اینتک

Information Technology Development

Copyright © 2012 - 2020 INTECH