به اشتراک بگذارید

ارائه محتویات آموزشی در هر جا و زمان و مکانی برای استفاده کنندگان از آن بسیار مهم بوده است. مخصوصا که این اطلاعات گرانبها به صورت آنلاین ارائه گردد. در عصر ارتباطات، اندیشه یادگیری زبانی جدید، به ذهن همگان در رده های سنی مختلف از کودکی تا فردی کهنسال، خطور کرده است.

یافتن راه حلی آسان در زمانی کوتاه از اولیت های هر شخصی است که اغلب پاسخ آن را با جستجو در فضای اینترنت می یابند. چه بهتر آنکه که شما پاسخ دهنده به جویندگان باشید.
شما می توانید با داشتن وب سایت حرفه ای علاقه مندان این حوزه را به سایت خود هدایت کنید و با ارائه خدمات آنلاین از قبیل: پکیج های آموزشی، مشاوره و تعیین سطح، علاوه بر کسب درآمد، با جذب مشتریان فرامنطقه ای به اعتبار و سود بیشتر برسید.
راهکار ویژه شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک در این حوزه، پکیج نرم افزاری تحت وب جامع ویژه آموزشگاه های زبان مشتمل بر یک وب سایت قدرتمند به همراه امکان معرفی آموزشگاه، دوره های آموزشی، ثبت نام و پرداخت آنلاین هزینه دوره ها، فروش محصولات نرم افزاری ، جزوات و کتب آموزشی، معرفی اساتید و بسیاری امکانات دیگر با قابلیتهای نظارتی و مدیریت یکپارچه بر تمامی امور است.

                                                                  

اینتک در شبکه های اجتماعی
توسعه فناوری اطلاعات اینتک

Information Technology Development

Copyright © 2012 - 2020 INTECH