با رشد تکنولوژی و فناوری اطلاعات ، کسب و کارها از یک مغازه کوچک ، به رشته های مختلف تخصصی مبتنی بر تکنولوژی روز تبدیل گشته اند است.

این حجم دگرگونی در خیلی از کسب و کارها به صورت روزانه و لحظه ای اجتناب ناپذیر بوده و فناوری اطلاعات تبدیل به پایه و اساس هر شغل ، صنف یا فعالیتی شده و تا حدود زیادی شیوه های سنتی کسب درآمد از بین رفته یا در حال نابودی است.
موارد مطروحه تنها بخشی از تغییرات حال حاضر هستند چرا که در گذشته و با سیکل کسب و کار سنتی ، بزرگی و تعداد رقبای کسب و کار حداکثر به شهر محل فعالیتش محدود میشد اما حالا با رقبای بسیار فراوان که از کشور های دیگر مشتریان محلی و منطقه ای را جذب و اقدام به فروش کالا و خدمات خود میکنند ، روبرو هستیم.

  • چگونه میبایست در دنیای امروز علاوه بر بقای کسب و کار خود بر موجهای عظیم تغییرات سوار و موجبات رشد و توسعه تجارت خود را فراهم آوریم؟

پاسخ این سوالات نزد شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک با بیش از 15 سال تجربه در دنیای فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک ، همچنین بررسی و رشد دائمی نسبت به شیوه های نوین برندینگ و توسعه کسب و کار میباشد.

 

 

یکی از راه حل های ما مجموعه ای از پیشنهاد ها و محصولات نرم افزاری در قالب یه راهکار جامع، مبتنی بر فناوری اطلاعات و منطبق بر اصول تجارت الکترونیک مشتمل بر بخش های ذیل است :

 

  • نرم افزار تحت وب مدیریت اخذ سفارشات یکپارچه با وب سایت
  • پنل پیامکی تحت وب یکپارچه با وب سایت و پشتیبانی از کلیه سرشماره های 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 ، 021 و 026
  • ارائه خدمات مشاوره جهت فعالیت و جذب مشتری از طریق شبکه های مجازی
  • مشاوره و معماری محتوا حرفه ای وب سایت
  • خدمات بهینه سازی در موتور های جستجو جهت توسعه مشتریان و رونق کسب و کار
'
توسعه فناوری اطلاعات اینتک
اینتک در شبکه های اجتماعی
توسعه فناوری اطلاعات اینتک

Information Technology Development

Copyright © 2012 - 2020 INTECH