به اشتراک بگذارید

یکی از دغدغه های مدیران در سطوح مدیریتی سازمان چالش انتخاب مابین پورتال و یا وب سایت برای کسب و کارشان می باشد. ما در طراحی پورتال برای این چالش هم راه کاری ارائه کرده ایم. پورتال در عین قدرتمندی در مدیریت فرایند های سازمان شما, می تواند به عنوان یک وب سایت هم عمل کند بدین شکل که شما در عین حال که ویترینی زیبا برای ارائه خدمات و یا محصولات خود دارید. پورتالی قدرتمند برای مدیریت کسب کار خود نیز دارید. بدین ترتیب هم در هزینه منابع سخت افزاری صرفه جویی کرده اید.

        آنچه در طراحی پورتال مد نظر ماست

  

 

 

  • مدیریت سطوح دسترسی

شما به آسانی می توانید دسترسی های لازم در سطوح مختلف از جمله پورتال، زیر پورتال، صفحه و ماژول را برای کاربران خود فراهم سازید.

  • امکان شخصی سازی

جدا بودن سطوح مختلف توسعه و طراحی در این پورتال قابلیت شخصی سازی در واسط کاربری را متناسب با خواسته شما فراهم ساخته است.

  • امکان تعریف زیر پورتال

اگر شما یک سازمان مرکزی و چندین شعبه دارید دیگر لازیم نیست برای هر شعبه یک پورتال خریداری نمایید, بلکه شما فقط یک پورتال برای سازمان مرکزی خریداری می کنید و برای هر شعبه یک زیر پورتال با تمامی امکانات پورتال اصلی ایجاد می نمایید.

  • طراحی پورتال به صورت ماژولار

شما می توانید قابلیت های جدید را بنا به نیاز سازمان خود در هر زمان به پورتال خود اضافه نمایید. برای پیاده سازی فرایند های جدید سازمان خود نیاز به تغییر زیر ساخت پورتال ندارید. این امر با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان امکان پذیر می باشد.

  • هزینه اندک توسعه و نگهداری

برای توسعه و نگهداری پورتال سازمان خود به استخدام نیروی فنی نیازمند نیستید. ما هر آنچه شما برای توسعه و نگهداری پورتال سازمان خود نیازمندید را برای شما فراهم ساخته ایم.

توسعه فناوری اطلاعات اینتک
اینتک در شبکه های اجتماعی
توسعه فناوری اطلاعات اینتک

Information Technology Development

Copyright © 2012 - 2020 INTECH