به اشتراک بگذارید

"برند" از مهم ترین دارایی‏های نامشهود سازمان ها محسوب می‏شود که تصویری ‘هیجان انگیز ‘ در ذهن مشتری ایجاد می کند. امروزه هویت برند و اعتبار برند، می تواند نقطه تمایز و برگ برنده شما در هر رقابتی باشد.

"پرستیژ برند" ،بیش از نوع کالا، تجهیزات استفاده شده، نحوه ارائه خدمات و یا حتی کیفیت محصول، اعتبار آفرین است.

مشتری پس از اعتماد، ریسک خرید را به جان می خرد.
هر کسب و کاری بدون برند، ممکن است فعالیت کند اما تجارت نمیکند.
در هر شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، بازار همواره مشتری خود را دارد.

با ایجاد نوعی برتری مطلق و متفاوت بودن در شخصیت برند خود، اولین تصویر در ذهن مشتری باشید.

 

کسب جایگاه ویژه میان برندها و اجرای پروسه برندینگ، جزء حساس ترین خدمات بوده که جز با تجمیع و هماهنگی تخصص های مختلف مدیریت و برندسازی بصورت هماهنگ و برنامه ریزی شده، تحقق نمی یابد.
ایجاد جایگاه کسب و کارها جهت پیاده سازی اهداف برند و انتقال آن به مخاطبین، نسخه همگانی ندارد و با توجه به داشته ها، فعالیت ها، سوابق و چشم انداز یک کسب و کار همه چیز متفاوت خواهد بود.
کلیه ارکان سازمان، رفتارهای شخصی افراد و حضورشان در کلیه مجامع حتی فضای مجازی می بایست در راستای اهداف برندینگ شکل گیرد.
خدمت برندینگ این پچیده را به سادگی محقق می سازد.

 

برند،برندینگ،خدمات برند

 

شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک پس از شناخت تخصصی حوضه فعالیت و وضعیت موجود، تحلیل رقبا، تحلیل بازارهای هدف، با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات، اقدام به برندسازی برای کسب و کار شما میکند.
طراحی و استقرارCRM، ارایه راهکارهای پیشبرد فروش، ایجاد هویت بصری برند(لوگو، کاراکتر)، تعیین رنگ و شعار سازمانی، مشاوره تبلیغات محیطی و مجازی و مشاوره معماری محتوا تخصصی تنها برخی از خدمات ماست تا به جایگاه حقیقی برند خود دست یابد.

 

 

توسعه فناوری اطلاعات اینتک
اینتک در شبکه های اجتماعی
توسعه فناوری اطلاعات اینتک

Information Technology Development

Copyright © 2012 - 2020 INTECH