به اشتراک بگذارید

گاهی اوقات شما به دو چشم کمکی نیاز دارید تا با نگاهی متفاوت به مسائلی که با آنان درگیر هستید، بنگرید. با آنکه میدانید ایده کسب و کار شما بهترین است اما ممکن است دانش فنی مورد نیاز جهت موفقیت ایده خود را نداشته باشید.

تجربیات ما بر مبنای حل مشکلات فناوری اطلاعات با ارائه راه حل و راهکاری کاربردی در دنیای واقعی است که منجر به رشد و شکوفایی ایده های تجاری شما میشود. شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک از ویژگی‌های منحصر بفردی برخوردار است که این شرکت را قادر می سازد تا در حوزه مشاوره و پیاده سازی در اجرای پورتالها و سایت های سازمانی، اداری، خدماتی (پورتال خدمات الکترونیکی )، تجاری، صنعتی، فروشگاهی و شخصی به صورت پیشرو حرکت نماید. این شرکت از توانایی در حوزه برنامه ریزی، پژوهش و آموزش در حوزه های فوق الذکر برخوردار می باشد از این رو بر پشتوانه تجربیات و تحقیقاتی که در طی سالیان متمادی حاصل شده است در حال حاضر قادر به ارائه مشاوره و یاری سازمان ها در امر برنامه ریزی برای حوزه های فوق الذکر می باشد.

 

 

روش کار ؟
ما معتقدیم که توانایی بالایی در فهم و درک شما و خواسته هایتان داریم. بنابراین مینشینیم و با شما درباره ایده و هدف کسب و کارتان صحبت میکنیم و تلاش میکنیم تا به کمک خودتان الزامات، موانع، مشکلات، فرصت ها و امکانات مورد نیاز کسب و کار مد نظرتان را شناخته و راه حلی کامل و ایده آل برای آن ارائه کنیم.
ما مشتریان بسیاری در حوزه های مختلف دولتی و خصوصی داشته ایم که تجربه اجرا و پیاده سازی پروژه های آنان این امکان را فراهم اورده است تا طیف گسترده ای از امکانات، بسترها و قابلیت های صنعت فناوری اطلاعات در حوزه راه کارهای تحت وب و موبایل را در اختیار شما گذاریم.
در اینتک ما به شدت به زمانبندی، کیفیت، امنیت و سرعت ارائه خدمات، ارائه راهکارهای برزو نرم افزاری منطبق با اخرین استانداردهای روز دنیا معتقد و همواره محصولات خود را با آخرین تکنیک های توسعه نرم افزار منطبق بر نیازهای مشتری ارائه میکنیم و این در حقیقت حس داشتن یک تیم فنی قوی را برای شما به ارمغان می آورد. خوب است بدانید روش ارتباطی ما بسیار دوستانه و به زبان شماست.

زمینه های مشاوره ؟
اگر نیاز شما به مشاوره در زمینه فناوری اطلاعات، تجارت آنلاین، موبایل، نرم افزار یا سایر بستر های مرتبط با آن است، در این صورت میتوانید روی کمک ما حساب کنید. برخی زمینه هایی که این شرکت قادر به ارائه خدمات مشاوره هست به شکل ذیل میباشند:

  • برنامه ریزی و تعیین نیازهای پروژه شما، از جمله تجزیه و تحلیل و امکان سنجی پروژه
  • تجزیه و تحلیل سیستم ها و ساختار موجود و بستر های مورد نیاز
  • تطبیق اهداف کسب و کار با نیازهای مخاطبان
  • بهبود کیفیت گردش کار و بهره وری
  • مهاجرت از سیستم های قدیمی با موفقیت و بصورت یکپارچه
  • بهبود کیفیت وب سایت فعلی شما و ایجاد فرصت
  • افزایش بازده عملیاتی

باور داشته باشید که استفاده از خدمات توسعه فناوری اطلاعات اینتک به شما در زمان و هزینه کمک شایانی کرده و در نهایت، موفقیت مقصد شما خواهد بود.

 

  گام بعدی چیست ؟


با ما تماس بگیرید و از فرصت دریافت خدمات مشاوره رایگان تلفنی و یا بصورت جلسه حضوری در محل کار شما یا شرکت ما بهره مند گردید. 

توسعه فناوری اطلاعات اینتک
اینتک در شبکه های اجتماعی
توسعه فناوری اطلاعات اینتک

Information Technology Development

Copyright © 2012 - 2020 INTECH