به اشتراک بگذارید

در کنار تمام شیوه هایی که برای ویرایش تصاویر به کار گرفته می شود جابه جایی صورت دو شخص در تصویر یکی از فانتزی ترین حالت ها است که بعد از انتشار اپلیکیشن MSQRD، توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد. اپلیکیشن Faceswap برنامه ای برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید چهره ها را در عکس های دو نفره تغییر دهید. اگر تجربه ی کار با این ابزار در اپلیکیشن MSQRD را داشته باشید قطعا از نتایج جذاب و فوق العاده طنزآمیز این سبک از ویرایش باخبر هستید. اگر دوست دارید چهره ی خود را در قالب صورت افراد دیگر مشاهده کنید می توانید با دانلود و نصب Faceswap این امر را به سادگی هرچه تمام تر به انجام برسانید.

 در کنار تمام شیوه‌هایی که برای ویرایش تصاویر به کار گرفته می‌شود جابه‌جایی صورت دو شخص در تصویر یکی از فانتزی‌ترین حالت‌ها است که بعد از انتشار اپلیکیشن MSQRD، توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرد. اپلیکیشن Faceswap برنامه‌ای برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید چهره‌ها را در عکس‌های دو نفره تغییر دهید. اگر تجربه‌ی کار با این ابزار در اپلیکیشن MSQRD را داشته باشید قطعا از نتایج جذاب و فوق‌العاده طنزآمیز این سبک از ویرایش باخبر هستید. اگر دوست دارید چهره‌ی خود را در قالب صورت افراد دیگر مشاهده کنید می‌توانید با دانلود و نصب Faceswap این امر را به سادگی هرچه تمام‌تر به انجام برسانید.

 

کارکرد Faceswap به این صورت است که به محض ورود از شما درخواست فراخوانی دو عکس را می‌کند. شما علاوه بر آنکه می‌توانید عکس‌های خود را از گالری گوشی وارد برنامه کنید، قادر به استفاده از دوربین گوشی و ثبت عکس نیز خواهید بود تا حتی اگر تصویر مناسبی در گوشی ندارید، توسط این بخش بتوانید آن را تهیه کنید. بعد از فراخوانی دو تصویر، از شما خواسته می‌شود تا محل قرارگیری چشم، دهان و چانه را مشخص کنید. این امر معمولا به صورت خودکار انجام می‌شود با این حال اگر برنامه قادر به تشخیص دقیق اجزای ذکر شده نبود باید به صورت دستی آن‌ها را مشخص کنید. بعد از این مرحله تنها یک لمس کافی خواهد بود تا عملیات تعویض چهره توسط Faceswap آغاز به کار کند. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

 

نکات مثبت:

 

رایگان بودن کامل برنامه
ابزار تشخیص دستی صورت برای نتایج دقیق‌تر
نکات منفی

محیط کاربری ساده و نه‌چندان جذاب


منبع:زومیت

نظرات:

loader
توسعه فناوری اطلاعات اینتک
اینتک در شبکه های اجتماعی
توسعه فناوری اطلاعات اینتک

Information Technology Development

Copyright © 2012 - 2020 INTECH