به اشتراک بگذارید

 هفته گذشته اینستاگرام یوتیوب را هدف گرفته بود و این هفته، اسلحه خود را به سمت اسنپ چت (Snapchat) نشانه گرفته است. به گزارش ایتنا به نقل از وایرد، اینستاگرام به تازگی یک ویژگی جدید به سبک و سیاق اسنپ چت با نام اینستاگرام استوریز(Instagram Stories) راه اندازی کرده است.

 هفته گذشته اینستاگرام یوتیوب را هدف گرفته بود و این هفته، اسلحه خود را به سمت اسنپ‌چت (Snapchat) نشانه گرفته است.
به گزارش ایتنا به نقل از  وایرد، اینستاگرام به تازگی یک ویژگی جدید به سبک و سیاق اسنپ‌چت با نام اینستاگرام‌استوریز(Instagram Stories) راه‌اندازی کرده است.
با این امکان جدید، کاربران می‌توانند خاطرات روزانه خود در طی ۲۴ ساعت گذشته را با زبان عکس بازگو نمایند، اما همین‌که ۲۴ ساعت به پایان می‌رسد، این خاطرات نیز از بین می‌روند و ناپدید می‌گردند.
البته مشابهت‌های اینستاگرام و اسنپ‌چت بیش از این هستند. وقتی که فردی یک عکس، ویدیو، بومرنگ یا هایپرلَپس را بارگذاری می‌کند، اینستاگرام‌استوریز می‌تواند برای آنها متن، ایموجی یا طراحی با خطوط ایجاد کند
گفتنی است هنگامی که این برنامه اجرا می‌شود، عکس پروفایل دوستان به شکل دایروی در یک نوار در قسمت بالا پدیدار می‌شود. دایره‌های دارای قاب‌های رنگی نشان‌دهنده این هستند که کاربر یک داستان جدید پست کرده، یا داستان خود را روزآمد نموده است.
کاربران می‌توانند با کلیک کردن روی عکس دوست خود، پست‌های وی را مشاهده نمایند. سپس آنها می‌توانند با ارسال یک پیام مستقیم به دوست خود، در مورد یک پست خاص نظر بدهند.
اینستاگرام گزینه Like و نظردادن عمومی را روی این عکس‌ها و ویدیوها حذف کرده، اما با این وجود، می‌توان مشاهده کرد که چه تعداد از مردم و چه کسانی یک کلیپ خاص را تماشا کرده‌اند.
منبع : ایتنا

نظرات:

loader
توسعه فناوری اطلاعات اینتک
اینتک در شبکه های اجتماعی
توسعه فناوری اطلاعات اینتک

Information Technology Development

Copyright © 2012 - 2020 INTECH