به اشتراک بگذارید

برخی از صاحبان موبایل های پروژه اندروید وان می گویند که به تازگی یک آپدیت رسمی به شماره 6.0.1 برای دانلود در دسترسشان قرار گرفته است. همان گونه که می دانید گوگل تلفن های هوشمند مبتنی بر پروژه اندروید وان را در بازرهای در حال توسعه عرضه می کند، بنابراین عجیب نیست که ببینیم اولین ابزاری که این بروز رسانی تازه را دریافت می کند، Cherry G1 محصول یک شرکت اندونزیایی باشد.

  برخی از صاحبان موبایل‌های پروژه اندروید وان می‌ گویند که به تازگی یک آپدیت رسمی به شماره 6.0.1 برای دانلود در دسترسشان قرار گرفته است. همان گونه که می‌ دانید گوگل تلفن های هوشمند مبتنی بر پروژه اندروید وان را در بازرهای در حال توسعه عرضه می کند، بنابراین عجیب نیست که ببینیم اولین ابزاری که این بروز رسانی تازه را دریافت می کند، Cherry G1 محصول یک شرکت اندونزیایی باشد.

البته از روی نام این نسخه می توان حدس زد که با یک بروز رسانی کوچک رو به رو هستیم. به احتمال فراوان تغییرات در نسخه جدید به چند اصلاح امنیتی و بهبودهای مختصر در کارکرد و پایداری محدود شده اند.

در هر صورت اطمینان داریم که آپدیت یاد شده با به روزرسانی‌ های امنیتی ماهانه که گوگل پیش از این وعده اش را داده بود ارتباط ندارد، چرا که این بسته برای هیچ کدام از موبایل های برند نکسوس عرضه نشده است.

طبق گفته های LlabTooFeR@ که یکی از فاش کننده های نسبتاً مورد اعتماد برای اطلاعات مربوط به گجت های مختلف به حساب می آید، گوگل قصد دارد بروز رسانی مهمی را با عنوان مارشملو 6.1 برای دستگاه های سری نکسوس عرضه نماید.


 

نظرات:

loader
توسعه فناوری اطلاعات اینتک
اینتک در شبکه های اجتماعی
توسعه فناوری اطلاعات اینتک

Information Technology Development

Copyright © 2012 - 2020 INTECH