به اشتراک بگذارید

آخرین هفته تابستان شاهد عرضه بازی های متفاوتی در سبک رانر بودیم که در این مقاله معرفی کوتاهی از آنها داریم.

 تابستان گذشت و ما نیز در آخرین هفته شهریورماه به سراغ معرفی پنج بازی متفاوت و البته جالب رفته‌ایم. ابتدا بازی اندروید و آیفون Dash Galactic را داریم که ماجرایی علمی تخیلی را روایت می‌کند که در آن باید با زاویه دوربین ایزومتریک اکشنی جذاب را تجربه کنید. بازی شاخص دیگر هفته گذشته Iron Marines بود که توانست قبل از عرضه توجه بازیکنان را به خود جلب کند. این بازی حمله بیگانگان را روایت می‌کند و این وظیفه شما است تا با آنها مقابله کنید. بازی Iron Marines یکی از بهترین‌ بازی‌هایی است که چند وقت اخیر برای گوشی‌های موبایل عرضه شده است. هفته گذشته همچنین بازی Sonic Forces را معرفی کردیم. همراهی دوباره با خارپشت دوست‌داشتنی شما را باری دیگر به مرز جنون سرعت می‌رساند.

زومجی همچنین به صورت روزانه معرفی‌های متنوعی را برای علاقمندان منتشر می‌کند که می‌توانید با ورود به بخش معرفی بازی موبایل نگاهی به این معرفی‌ها بیندازید و در صورت علاقه به لینک دانلود بازی اندروید و iOS مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این، بخش موبایل زومجی به صورت ماهیانه بهترین بازی های اندروید رایگان و غیر رایگان را معرفی می‌کند. اگر می‌خواهید آخر هفته را با بازی‌های موبایل بگذرانید، شما همچنین می‌توانید نگاهی به بهترین بازی های اندروید و آیفون هفته بیندازید.

Dash Galactic

تا چه اندازه به داستان‌های علمی-تخیلی و بازی‌هایی علاقه دارید که در فضا روایت می‌شوند؟ بازی Dash Galactic با بخش آنلاین رقابتی که دارد یکی از بازی‌هایی است که می‌تواند شما را حسابی درگیر خود کند. هرچند Dash Galactic داستانی قوی ندارد، اما سیستم مراحل و روند بازی به شیوه‌ای است که مانع تکراری شدن بازی حداقل در کوتاه مدت می‌شود. در جریان بازی باید در تیم‌های سه‌نفره به صورت Co-op وارد مبارزه شوید. بازی همچنین در حالت آفلاین شما را با هوش مصنوعی همراه می‌کند که از لحاظ سطح تقریبا با شما برابر هستند. یکی از نکات مثبت بازی وجود سه قابلیت منحصر به فرد است که به شما امکاناتی از جمله پرتاب موشک را می‌دهد. شوالیه‌ها بخشی از بدنه بازی هستند که در ابتدای بازی یکی از آنها را به دست می‌آورید و باید به مرور با جمع کردن پول، تعداد بیشتری از آنها را آزاد کنید. هر مرحله از Dash Galactic یک سری از آیتم‌ها را در اختیارتان می‌گذارد که شامل پول، مادهای مختلف برای سلاح و سایر موارد می‌شود. با توجه به وجود بخش Co-op آنلاین، وجود سرورهای قدرتمند مورد نیاز است که این بازی در این زمینه کمی و کاستی ندارد.
 

نظرات:

loader
اینتک در شبکه های اجتماعی
توسعه فناوری اطلاعات اینتک

Information Technology Development

Copyright © 2012 - 2020 INTECH