به اشتراک بگذارید

ما ایده های شما را به حقایقی قابل لمس در دنیای واقعی تبدیل می کنیم. برای تسهیل امور مربوط به کسب و کار خود داشتن نرم افزار سفارشی که متناسب با نیازها و ساز و کار کسب و کارتان باشد ضروری است. با استفاده از نرم افزارهای سفارشی می توانید به راحتی آنچه بدان نیازمندید را در قالب نرم افزارهای متنوع داشته باشید.

 

مشتریان مختلف بر اساس نوع کسب و کار خود نیازهای گوناگونی دارند. کسب و کار یک مشتری به حدی می تواند منحصر به فرد یا پیچیده باشد که به سختی بتوان یک نرم افزار آماده و مناسب برای رفع نیاز های آن مجموعه پیدا کرد، به طوری که معمولا نرم افزارهای موجود فقط بخشی از نیازهای مشتری را تامین می کنند. و اغلب شرکت ها مجبور می شوند از چندین نرم افزار مختلف استفاده کنند که در این صورت نیز نمی توان مطمئن بود تمام نیاز های مشتری برطرف شده، همچنین بر قراری ارتباط بین آن ها بسیار دشوار است. بنا براین طبیعی است که شرکت ها، سازمان ها، موسسات، اشخاص و مشاغل گوناگون نیاز به نرم افزار های اختصاصی و سفارشی سازی شده در زمینه کاری خود دارند. برای رفع این مشکل نرم افزار باید بر اساس تحلیل و نیازسنجی اختصاصی مشتری طراحی و پیاده سازی شود تا بتواند تمام نیازهای مشتری را پاسخگو باشد.
 

 

 تولید نرم افزار سفارشی:

  • اگر کسب و کاری دارید که نیاز به راه حل های نرم افزاری دارد، و طبق تحقیقات شما، نرم افزارهای موجود در بازار کمتر از ۷۰ درصد با نیازهای شما مطابقت دارند، در آن صورت تولید نرم افزار سفارشی میتواند مورد توجه شما باشد.
  • وقتی یک نرم افزار را از بازار تهیه میکنید، تا مدتی که هزینه پشتیبانی آن را پرداخت میکنید، بروزرسانی ها و رفع اشکالات آن را نیز در اختیار خواهید داشت. ولی در صورتی که یک نرم افزار سفارشی را تهیه میکنید، هر قابلیت جدید و یا بروزرسانی نرم افزاری به احتمال زیاد با هزینه برای شما همراه خواهد بود. 

 

 

 

 

 

نظرات:

loader
توسعه فناوری اطلاعات اینتک
اینتک در شبکه های اجتماعی
توسعه فناوری اطلاعات اینتک

Information Technology Development

Copyright © 2012 - 2020 INTECH