شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک از سال 1387فعالیت خود را به صورت کاملا تخصصی در حوزه وب آغاز کرده و با بهره گیری از نوین ترین متدها موفق به تولید و پشتیبانی سیستم های نرم افزاری متعدد کارآمد شده است. تیم فنی متخصص و مجرب در مسیر فعالیت شان با توانمندی های شاخص خود توانسته پروژه های موفق بسیاری را به مرحله اجرا در آورد. اتکا به تحقیق، توسعه و ارتقای مستمر دانش با بهره گیری از اصول کارآمد مدیریت پروژه و توجه احترام به حقوق مشتری در اجرای فعالیت ها باعث شده بیش از یک صد پروژه موفق در کارنامه خود به ثبت برساند.

بهبود مستمر سطح خدمات و توسعه و به روز آوری زیر ساخت های شرکت مطابــق با استانداردهای ملی و بین المللی منجر به تطبیق محصولات و خدمات ما  با الزامات مشتریان شده است.

یکی از مهمترین دست آوردهای اینتک سامانه سکوی نرم افزاری تیکا به عنوان یکی از قدرتمندترین بسترهای نرم افزاری تولید شده در زمینه تولید توسعه و پیاده سازی انواع سامانه های نرم افزاری، اطلاع رسانی و خدمات رسانی مبتنی بر وب میباشد که در حال حاضر در مجموعه های بزرگی از سازمان های دولتی و غیر دولتی و شرکت های خصوصی و آژانس های هواپیمایی در حال اجرا است که با توجه به توفیقات اجرایی به عنوان یکی از توانمندترین زیرساخت ها برای درگاه خدمات الکترونیکی، مکانیزاسیون فعالیت ها، پورتال های سازمانی و اطلاع رسانی، زیرپورتال های اختصاصی معاونت ها و واحدهای ستادی شناخته می شود.

توسعه فناوری اطلاعات اینتک
اینتک در شبکه های اجتماعی
توسعه فناوری اطلاعات اینتک

Information Technology Development

Copyright © 2012 - 2020 INTECH